From:s……………k@hotmail.com

Date: 2015-01-28 12:29

> Hasan Atilla Uğur Deşifre:
>
> Fethullah Gülen ve cemaatiyle ilgili ilk olarak rapor hazırlamış devlet görevlilerinden birisisiniz. Neydi bu raporda yer alanlar?
>
> Bu çete ile ilgili 2003 2004 yıllarında iki büyük klasör hazırlamış bir Türk Subayı’yım. İnsanların hafife aldığı dönemde, İstihbarat daire başkanlığında görevdeyken görevim gereği çok güzel bir dosya hazırladık. Bu Fetullahçı Çete’nin küresel bir güç olduğunu, bu çetenin öldürmek dahil her şeyi yapabilecek imkan ve kabiliyete sahip olduğunu, Ülkedeki bir çok şeyi sömürerek inanılmaz gelirler elde ettiğini içeren dosyayı, dönemin Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’e ve dönemin Genel Kurmay Başkanı Hilmi Özkök’e albay rütbesi ile elden teslim ettim. Ben özel arza çıkabilen 3-4 makamdan birisindeydim.
> İstihbarat ve operasyonu aynı kurumlar yaparsa büyük sorunlar olur. Tüm dünyada istihbarat yapan kurumlar ve operasyon yapan kurumlar ayrıdır. Bu etik olarak da böyledir. İstihbaratçı görevini yapıp icra makamlarına bunu teslim etmekle yükümlüdür. Somut olarak hiçbir şey yapılmadığını üzüntü ile gördüm. Kendiliğinizden bir şeyler yapmaya kalkarsanız, o zaman Uganda ordusundan bir farkımız kalmaz. Emir komuta zincirinde binlerce yıllık TSK’da hiyerarşik bir sıra var. Ben ve arkadaşlarım görevimizi çok iyi yaptığımızı biliyoruz. Allah da şahit, vicdanım da rahat. Dosyaları verdikten sonra çok kaile alınmadı. Eğer o zaman bu işin üzerine gidilseydi, bugünkü Türkiye üzerinde yapılan tahribatların yüzde 90’ını bu kumpasları görmeyecektik.
>
>
> O zamanlar Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Kemal Nehrozoğlu ve Cumhurbaşkanı Sezer’in bu konuda bir şey yapmadığını biliyorum. Dosyanın Kemal Nehrozoğlu’na verilmesini söyledi. Biz de elden teslim ettik. Sayın Hilmi Özkök’e de sunduk “Bunlarla ne uğraşıyorsunuz, Bunlar Müslüman adamlar ” diye tepkiler aldık. Ben bunları her yerde söylüyorum. Hilmi Özkök Paşam Duruşma salonuna geldiğinde de bazı şeyler söyledi aleyhimizde tanık olarak. Bende o dönemde bazı sorular yönelttim. Kendiside “Ya Atilla sen beni bilmiyor musun? dedi “En sonunda ben sordum duruşma salonunda sen beni bilmiyor musun?” dedim.
> Bizim iktidarın yanında olduğumuzu söyleyenler kimler bir bakalım, “Yeni CHP, Yeni CHP’nin içindeki TR705 kod adlı Apo’nun avukatı(Sezgin Tanrıkulu) , TUSKON, Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı hepsi bizden korktukları için; biz olarak da Mustafa Kemal Atatürk çizgisinde birleşen, namuslu, gerçekten bayrağına ve İstiklal Marşı’na sahip, Şehitlerini mezarlarında ters döndürmeyenler; tehdit olarak gördükleri için bunları yapıyorlar. Yoksa her partinin kendine göre bir politikası vardır. Herkes de kendi politikasını uygular ve hesabını verir.
> Doğu Perinçek’in Strazbourg’a gitmesi Doğu Perinçekin değil, tüm Türk milletinin davasıdır. Tarih bunu yazacak zaten. Türkiye’de hangi iktidar olursa olsun tarih 2015 yılında Strazbourg’da AİHM üst kurulu kendi mahkemesini verdiği kararın tersine bir karar ermeyecek, oradan başarı ile döndüğümüz zaman tarih bizi yazacak. Sözde Ermeni Soykırımı ile ilgili orada 3 madde var. Biri özgürlük kapsamında Doğu Perinçek haklıdır çıkacak, ikincisi de Ermeni Soykırımı soykırım değildir şeklinde çıkacak. Bu bizlerin eline, genç arkadaşlarımıza inanılmaz bir kazanım verecek.
>
> O zaman büyüyen Türkiye’ye koşa koşa gideriz. Bu konuda iktidar bizim yanımızda bir takım hareketler sergiliyorsa, bizim AKP ile ittifak yaptığımız anlamına gelmez. Türk Milleti T.C’yi yöneten bir hükümet var. Anayasal Çerçevede bu devlete ve Cumhuriyet’e sahip çıkmak durumunda. Doğu Perinçek oraya kendi şahsında gitmiyor. İlk bu işi başlatan Rahmetli Büyük Türk Mücahiti Rauf Denktaş’tır. O çok büyük bir adamdır. Ben Kara harp okulu 79 mezunuyum. Biz çok iyi biliyoruz Kıbrıs’ta ne mücadelelerle bu topraklar bizim oldu. biz orada binlerce şehit verdik. Orası bizim için uçak gemisidir. Oradan vazgeçemeyiz. Rauf Denktaş’ın öncülüğünde bu Talatpaşa komitesi kuruldu. Bu insanlar Doğu Perinçek Kemal Alemdaroğlu, Rauf Denktaş, Mehmet Gül, Vural Savaş ve birçok kişi sağcı solcu demeden 2005’ten bugünleri görmüşler. Şimdi doğu Perinçek’e ‘helal olsun’ diyorum. 1974 yılında Kıbrıs Barış Harekat’ı başladığında ben Kuleli Askeri Lisesi’nde son sınıfa geçmiştim. Bursa’da intibak kampındaydık.Çarşı iznine çıktığımızda askerlik şubelerinin önünde gençler Türk,Kürt, ermeni, Laz, Çerkes demeden Kıbrıs’a gitmek için kuyruğa girmişti.anlatırken tüylerim diken diken oldu. Biz Kıbrıs’ta savaşa gitmek için askerlik şubesinin önünde toplanan bir milletin evlatlarıyız. Demek ki söz konusu vatan olunca ideoloji falan hepsi hikâye.
>
>
> Savı Uzun’un kitabında ordu içinde Fetullah yapılanması olduğu yönünde bilgi vardı.
>
> Sabri Müdür’ün kitabını geleceğe ışık tutan bir kitap olarak görüyorum. Ondan önce esas Hanefi Avcı’nın Haliçte’ki Simonlar kitabı ile ortaya çıktı. Hanefi Avcı Kaçakçılık ve Organize Suçlar Daire Başkanı iken onlarla dirsek temasındaydı. Milliyetçi ve İnançlı bir insandır. Cezaevinden de arkadaşım. Bu insanlar devlet adamıdır. Her kurumda olduğu gibi Fetullahçı çete bütün kurumlara bir taarruzda bulundu. Bu 86-87’lerde başladı. TSK diğer kurumlara göre daha ciddi, disiplinlidir. Biz Atatürk İlke ve inkılâplarına daha bağlı yetiştiriliriz. Çok yoğun bir eğitimin sonunda bize bir yıldız takıp Güneydoğu’ya gittik. O dönemde bir takım şeyler tespit edilip ayıklandı. Fetullah dediğimiz bu çete öyle büyük bir çete ki takiyye diyorlar. Ben Ankara’da çeşitli operasyonlarda istihbaratçı olarak da çeşitli operasyonlarda gittiğimde Işık evlerini incelemek istedim. Kapıdan girdiğinizde Mustafa Kemal Atatürk’ün Portresi var. İçeri girersiniz, ufak bir kütüphane var içinde sıra sıra nutuklar var. Türk Tarihi, görüyorsunuz. Bu Fetullah Gülen’in kendi kasetlerinde de var. Kendinizi gizleyeceksiniz, küçüleceksiniz, zamanını bekleyeceksiniz sözleri var.

> Bu bir çetenin dışında hiçbir yerde olmaz. Bunu ancak bir çete ve örgüt söyleyebilir. Bunu hiçbir hayır hasenat işi ile uğraşan bir Cemaat ya da tarikatta olacak bir şey değil. bir sürü tarikat tanıyoruz adamlar sadece dini vecibelerle uğraşıyorlar. Gizli hareket edelim, bunu dinleyelim, arşiv yapalım, şantaj yapalım diye bir şey yok. Bu çok açık. Asekri okullara da sızmaya başladılar. Özellikle Astsubay okullarına. Sızarken kendi dershanelerinde o çocukları kurslara göndermediler. Daha ortaokuldan hazırladılar. Balıkesir’de mesela Fetullah dershanelerine göndermediler, Çünkü harp okulları ve askeri liseler okula alırken okuduğu dershaneyi araştırır. İstihbarat yapılır mutlaka. Onu dahi düşünerek içeriye sızarak bir takım şeyler yaptılar. TSK yine de en sağlam kurum hala. Ama bizim içimize de sızmasalardı Fetullah çetesinin TSK’ya sızdırdığı subay, astsubaydan kaynaklandı. Bizim aymazlığımız Müslüman adamlar, diye düşünmek oldu.
> Kaşif Kozanoğlu sapasağlam gitti, 10 dakika sonra ölüsü geldi

> Yurtdışı okullarının incelemesini benim koğuş arkadaşım Kaşif Kozinoğlu yaptı. Biz 8 ay birlikte kaldık. Benim yanımda rahatsızlandı yürüyerek koğuştan çıktı ve 10 dakika sonra gardiyanlar öldü dediler.onun ölümü muammadır ama biz bunu çözeceğiz. Annesine de kendime de sözüm var. Yaradana bir borcumuz var. O bir kahramandı. Bu adam Uzakdoğu Asya başkanı iken 2010 yılında Fetullah gülen okul ve dış temsilcilikleri ile ilgili rapor hazırladı. Bu onun göreviydi. Bu dosyayı gönderdikten sonra onu içeriye aldılar.
>
> Zekeriya Öz: “Hükümet bize vız gelir. Herşey biziz”
>
> Zekeriya Öz tutukladı. Ve Kozinoğlu kahrından öldü. Her gün bana “Atilla ben neden buradayım” diye sordu. Kendisi Özel Kuvvetlerde bizim hocamızdı. Bu uluslar arası bir şebeke diye 2010 da raporlaştırdı. O sırada iktidarın 2011’e kadar birlikte hareket ediyorlardı. Ne istediler de vermedik demişlerdi. Zekeriya Öz beni sorgularken “Sen Şener ile Hurşit hakkında bir şeyler söyle seni bırakalım, dosyana baktım ben kahramanmışsın madalyaların var” demişti. İktidar bize vız gelir her şey biziz şeklinde konuşmaları vardı.
>
> Öz: “Fethullah Gülen’den niye nefret ediyorsunuz kardeşim?”
>
> Zekeriye Öz’ün bana bir laf var, ‘siz Ergenekoncular iki şeyden çok gıcık alıyorsunuz, biri Necip Hablemitoğlu, ikincisi ise Fetullah gülen hocadan nefret ediyorsunuz. Niye nefret ediyorsunuz Kardeşim” dedi Bunu bana bizzat Zekeriye Öz söyledi. O kadar açık ve netti ki bunu kimseye anlatamadık kimseye. Ben kafasını eğmeyen birkaç kişiden biriydim orada. Orada savunmalarda da duruşma salonlarında da “Siz çetesiniz sizden hesabını Türk milleti olarak soracağız” dedim. Ben 5 sene 8 ay 10 gün yattım. 29 yıl 3 ay da ceza aldım. Bu süreçte bir çocuk okula başlıyor. Ben dimdik durdum. Bu da vatan göreviydi benim için. Ben biliyorum Bu F Tipi çetenin Türkiye’deki son tezgahıydı. Arkasında Yüzde 100 Amerika vardı. Kozinoğlu hepsini zaten anlattı. Türk milleti bunları görecek.
> 2010 yılında hazırlanan raporda dış ülkelerde okullarının oldukları yerler ve büyük elçiliklerin olduğu yerde
>
> Küçülüyorlar diye kanmayın.. Talimatla küçülüyorlar
> CHP iktidarında ortaya çıkmaya hazırlanıyorlar

>
> Hükümet bu yerlerde önlem aldı biliyorsunuz. Çok gecikmiş bir karar olsa da bravo. Hala çok güçlüler. Sakın bitti birkaç polis içeri atıldı, iki savcı görevden alındı diye düşünmeyin. Bu Örgüt şu anda küçülmeye gidiyor. Bunu net bilgi olarak veriyorum.Aldıkları talimat küçülün. Böylece kendilerini daha iyi koruyabilecekler, sermayelerini koruyabilecekler. Yine zaman ve mekan bulursanız ortaya çıkın diyor. O zaman ve mekanı ise Yeni CHP iktidar olursa bulabilecekler. Onlar gelemeyecek, biz geleceğiz kuracağız o ayrı ama tüm tezgah orada.
>
> Hablemitoğlu deşifre etti, katledildi

>
> 2011’de bir kavga başladı. Bir baktık, Yeni CHP’nin yanında görünmeye başladılar. Hatta MHP destek vermeye başladı. Bu siyasetle ilgili bir şey değil. Bu ihanet meselesi. Benim 2003’te Türkiye’deki kurumlarda kadrolaşma ile ilgili bir rapordu. Necip Hablemitoğlu Köstebek diye bir kitap yazdı. Bunda Emniyet içindeki Fetullahçı yapılanmayı tamamen deşifre eden bir kitaptı. Bu kitabın yayınlanmasından önce Emniyetten haber gönderiyorlar yayınlamayacaksın diye. Bu arada da Alman vakıfları ve Bergama dosyasını da yayınlıyor. Ne oluyor, evinin önünde katlediliyor. Fail yok. Bu durumu siz düşünün.
>
> Fetullah Gülenin 400 bin müridi var demişlerdi. Bu büyük bir yalan. Hitler’in Alman Propaganda Bakanı Göbel “Yalanı büyük söyleyeceksin ki inandırıcı olsun” diyor. Rakam 400 bin olsa her yerde hissederdik. Gülen’e dışarıda okullar açıyor, çocuk yetiştiriyor Müslüman diye seven saf insanlarımız elbetteki var. Çete bunların esas başındakiler. İnsanlar artık bunlara ayılmaya başladılar. Evet, Terör örgütü yönetim kilit adamlar, sermayeyi elinde tutanlar ve kurum içindekiler… Yargı’da hala müthişler. Şuradan gidin İzmir’İn herhangi bir meyhanesine gidin rakı içiyorlar aa ben bunları tanıyorum rakı içiyorlar deseniz yanılırsınız. Bunlar göz önünde her şeyi yaparlar. Rakıda içerler başka işler de yaparlar. Bunlar büyük bir çetedir. Uluslararasıdır. Uganda’da okul açıyorlar. Önce fizibilite çalışması yapıyorlar. IQ’su yüksek çocukları buluyorlar. Bu çocukları okullara alıyorlar, tamamen Amerikan tedrisatı ile yetiştiriyorlar. Kapısında Türk bayrağı asılı, 3 tanesine Türkçe’yi zorla öğretip buraya yolluyorlar. Biz enayi miyiz? Bunların hepsini araştırdık ve raporladık. Bu çocuklar büyüdüklerinde Uganda’da ya devlet başkanı olacak ya da bakan olacak ya da gazeteci olacak. Bunlar Amerika karşıtı bir hareket yaparlar mı taktik ve ideale bakın… Fetullah’tan talimat gelmeden hiçbir Türk İşadamı yurt dışında iş yapamaz.Fethullah Gülenden izin gelmesi için Yüzde 15 komisyon veriliyor. Havuz dedikleri bu işte.
>
> Apo’yu 8 ay sorgulamış biriyim ben Ne Öcalan ne de Gülen bunları tek başına yapmış olamazlar. Fethullah Gülen İzmir’de tespit ediliyor ve üzerine oynanıyor. Gülen hiçbir zaman Erbakan ile yan yana olmamıştır. Erbakan Hoca bir çok defa da sahtekar olduğunu söylemiştir. AKP iktidara gelene kadar bir süre Tansu Çiller, MHP, ANAP’ın yanında oluyor. AKP gelince de tek başına olduğu için onun yanına geçti. 2011’e kadar da devam ettiriyor. PKK ile Fethullah gülen iç içe. İmralı’ya giden heyetler Abdullah Öcalan’a gittiklerinde Fethullah Gülenini adamları bizimle görüşmek istiyor diyor. Öcalan çok iyi olur diyor. Tezgâha bakın. Hani Fethullah ülkücü, Atatürkçü, Bağımsızlıkçıydı.
>
>
> 8Ay Apoyu sorguladınız sizi sorgulayan kişinin kimliği de önemli, arada nasıl yöntemler vardı?
>
> Biz nasıl gözaltına alındık, nasıl iddianame hazırlandı nasıl sorgulandık…bir kere bunu görmek lazım. Biz hiçbir şekilde Türk hukuk kurallarına ve uluslar arası hukuk kurallarına göre yargılanmadık. Biz tanık dinletmek istedik hayır dendi. Sanığın hakkı olan her şeyi söyledik hayır dendi. Biz kanıtlar gösterdik bak bu yalandır dedik . Bana 5 ve 6 nolu CD diye iki kanıt sundular. Bunun üzerinde bir parmak izi incelemesi yapılsın dedim. Sayın Köksal Şendil o zaman kabul etti. Aniden heyetin tümü F oldu. parmak izi incelemesine gerek olmadığına karar verildi. Ben ve avukatım neden dedik. Yaparke kanıt zedelenebilir dediler. Yapmadılar. Biz çok zor koşul ve şartlarda yargılandık. Ona göre sözde ceza verdiler. Tabi Vız gelir tırıs gider. Bu cezanın Türk milleti nezdinde kıymeti yoktur.
>
> Abdullah Öcalan’ın yargılanmasında Turgut Okyay İmralı’da birlikte çalıştığım 2. Ağır ceza mahkemesinin başkanı ve Yargıtay onursal üyesi. Bu ekip o dönemde bir yargılama yaptı. Türk milleti o dönemde infialde. Ne yapılsa mubah yapılacak bir konuydu. NE Öcalan’ın sözünü kesmedi. Sanık olarak ben müebbetle yargılanıyorum 15 dakika savunabiliyorum kendimi. Bana müebbet vereceksiniz konuşacağım diyordum ama kapatılıyordu. Öcalan istediğini söyledi. Onun avukatlarından Hasip Kaplan istediği gibi bağırdı hakaret ettiler hiçbir şey olmadı. Bizim avukatlarımıza hakaret ediyorsunuz diye dava üzerine dava açıldı. Müdahil avukatlar vardı şehit ailelerinin. Onların taşkınlıklarını Turgut Okyay durdurdu. Burası mahkeme demişti. Hukuk bu, Adamlık,i hakimlik bu. Apo tamamen adil yargılandı. O kadar adil yargılandı ki Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne dahi gittiler onayladı ceza. Bu Türk Yargısının Bağımsız yargının zaferiydi. Aramızdaki farkı anlatmaya gerek yok.
>
> Cumhuriyeti Kuran Partiye, Cumhuriyeti Yıktırmaya Çalışıyorlar
>
> Sıcak siyaset, Birgül Hoca’yı barındırmadılar Y CHP’de ulusalcılar yer yok mu?
> Ben Yeni CHP derken üzülüyorum Cumhuriyeti kuran partiye Cumhuriyeti yıktırmaya çalışıyorlar. Bu benim tespitimdir. Birgül Ayman Güler Hocamı yakınen tanıyan biri olarak inanılmaz donanımlı, kafası çok iyi çalışan bir Cumhuriyet aydını. Makedonya’dan geldiği için geçmişteki zulümleri de bilen bir hoca. Ben onun istifa mektubunu okudum. “Bu benim ayrıldığım parti 6 okun olduğu, Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerinde birleşmiş CHP değildir” diyor. Bana göre de öyle. Birgül ayman Güler Bize gelirse baş üzerinde taşırız onu. Çünkü zaten millici olan insanlarla hiçbir ayrılığımız yok. Ben Ülkücü kökenli biriyim. Tüm hayatım operasyonda geçti. Her operasyona çıkarken Ayet-el Kürsi’yi okuyan Allahım bana bugün şehitliği nasip et diyerek çıkan bir adamdım. Etmedi. Çıkıp da ayağa kakıp vurulmanın da bir anlamı yok. Demek ki başka bir takdiri var Yüce Allahın. Yeni CHP’ye baktığımızda Birgül ayman güler gibi, Süheyl Batum gibi millici Atatürkçü insnaları orada barındırmamasını sebebi onlardan rahatsız olması. CHP’ye baktığınız zaman TR705 kodlu Sezgin Tanrıkulu var. Her şey belli. Apo’nun Avukatı PKK destekçisi, Paralelin en güçlü adamları orda Dersimli Kemal’e bakıyorsunuz… Dersimli Kemal dedi kten sonra siz Mustafa Kemal’i silmiş oluyorsunuz zaten. Ben iktidarada sesleniyorum Abdullah Öcalan Şeyh sait olayında Genç Cumhuriyetin başında Musul meselesi vardı, o mesele ile ilgili bir şey yapılmasın diye Şeyh Sait’e İngilizler altın gönderdiler ve baş kaldırdı “ diyor. Genç Cumhuriyet bunu bastırmakta haklıydı diyen kişi Abdullah Öcalan. Hadi hepimiz taraflıyız. Ama bakın Apo söylüyor. 37 -38 de Hatay sorunu var. Fransızlarla problemimiz var. Seyit Rızadiye bir figür var. Oradaki feodalite’nin başı. Orada 28 aşiret var. Buraya katılan 4 aşiret. Bütün Tunceli, dersim diyorlar hepsi yalan. Tabiî ki genç Cumhuriyet gerekeni yapıyor diyor Apo. Bu nasıl oluyor, bizim için Anadolu insanı için kadın çok kutsaldır. Kadın ve çocukları öne koydular. Ve insanlar telef oldu doğru. Ama Seyit Rıza ölmüyor. Seyit Rıza PKK’nın 1937 versiyonudur. Şeyh Sait 1925 versiyonudur. Bunları Apo söylüyor.
> Ben 6 yıl boyunca okumadığım tüm kitapları okudum. Allah’ım çok şükür dedim bir gün hanım anlattık kızdı bana. Dışarıda zaman bulamıyorduk. Hücrelerde kalıyordu. Küçük bir alandı. Hr gün kalkıp sporumu yapıyordum. Kitaplarımı okuyordum. Yabancı dil açıklarımı giderdim. Kendime orayı bir şans olarak gördüm. Ben inançlı bir insanım. Allaha inanırım onun takdiri bu ise bu. Mustafa Kemal ve arkadaşları neler çektiler. Kendimizi onlara benzettik biraz da. Biz onlardan daha mı değerliyiz. Geldiler bu Cumhuriyeti kurdular.
>
> Kozmik oda:
> Ergenekon’un en uç konusu Türkiye’de yönetici pozisyonda olan herkese Fethullah biz istersek hepiniz alaşağı ederiz, hem kurum olarak, hem kişi olarak. Aslında buydu. Bunu yaptıran da Amerikaydı. Kozmik bir imajdı. Bu imaj Türk halkını derinden etkiledi.
> Fethullah küçülüyor bitmiyor:
> Kimse yapılan operasyonlarla Fetullah Gülen çetesinin bittiğini düşünmesin. Net bilgi veriyorum Fetullah Gülen Örgütü asla güç kaybetmedi. Onlara küçülme talimatı geldi. Küçülerek toparlanıyorlar. Faal görünmeyecekler.
> Hrant Dink: Hrant kaysaldı bunların ağzına tükürürdü

> Türk milleti İstanbul ve İzmir’deki bu törenlere bir baksın. Kürt Türk Rum vatandaşı başımızın üzerinde taşırız. Ama ihanet eden Türk de olursa karşısına çıkarız. Cinayet’in hiçbir açıklaması olamaz. Dink katledilmiştir. Hesabı mutlaka verilir. Ancak Dink’i anmak bahanesi ile Soykırım ile yüzleşmek adına Y CHP, PKKlı ve Fethullah oradaydı. Takdir yüce Türk milletinin. Uydurma Ermeni soykırımı konusunda devlet ayağa kalkmış, siz orada Hrant’ı Anacağız diye bulunuyorsunuz, Hrant Kalsa bunların ağızlarına tükürür…Bunu Türk Milleti affetmeyecek. Yeni CHP ulusalcı figürleri Birgül Ayman Gülerin yerine monte ederek tabanına seslenecek. Millet seçimler öncesi bu karelere baksın.
>
> 15 Şubat: olağan üstü kurultaya gidiyoruz. Sadece AKP’nin cesaret edebildiği bir kongre salonu tuttuk Orayı doldurmak çok zor. Burada değişik sürprizler yapacağız. Çok yeni ve sürpriz isimler katılacaklar. Ülkücü ve Devrimci camiadan isimler bizimle olacaklar. 15 Şubat Türkiye için dönüm noktası olacak.

> Suikast:

> 15- 20 gün kadar önce bana bildirdiler, kandilden 4 kişilik bir infaz ekibi ayarlanmış. Bunlar işi bitirmeden dönmeyecek isimler. Peşimizdelermiş. Tak denilen kolu. Ben kucağımda bir sürü şehit verdim. Ne olacaksa olur. Atilla uğur Apo açılım sürecini sahtekarlık olduğunu konuşmasın diyorlar. 58 yaşındayım Allah ne kadar ömür verdiyse son nefesime kadar Türk milletinin emrinde olacağım.
>
>

Advertisements