Taziye Mesajı
Tanıdığım günden beri ilmi ve faziletiyle Tekman halkının mümtaz simaları arasında yer alan ve uzun yıllar halkımıza Tatos’da sağlık alanında hizmet eden, gönül dili ve hizmet heyecanı ile Kürt halkı için koşturan, değerli sağlık Memuru Hacı Ömer Bulak Beyefendi’nin, Erzurum’da 15. Şubat 2015 tarihinde böbrek yetmezliği ve beyin kanaması nedeni ile saat 10:00 sıralarında Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gördüğü halde nekahet dönemini atlatamayarak Hakk’a yürüdüğünü şimdi derin üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım.

Kendilerine Yezdâ-yı Müteal’den rahmet niyaz eder; başta ailesi ve tüm Tekman’lılar olmak üzere, dostlarına, yakınlarına ve yüce Kürt milletine sabr-ı cemil niyaz ederim.

Em ji XWEDA Hatine û Bêguman Dîsa Her Dê Vegerin Wî . Me wefata welatperwer, azadîxwaz û lehengê tekoşîna doza Kurdistanê, Siyasetwanê Kurd-Kurdistanî Birêz Hacı Ömer BULAK bi xemgînî bîhîstiye. Em ji XWEDAyê heq bi merhûm Birêz Hacı Ömer BULAK re rehmetê û ji malbat, rêheval, hezkiriyên wî û gelê Kurdistanê re jî sersaxiyê dixwazin.
XWEDÊ wî bi rehma xwe şad bike û cihê wî bike biheşt.

mımo
RUHUNA EL FATİHA

Kardeşiniz
Prof. Dr. Dr. Ümit Yazıcıoğlu

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden / Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden / Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden / Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden / Ändern )

Verbinde mit %s